• dj_osman03

Man  |    Offline  |  0 reacties

7583E98A ping meee

Forum » Jongeren & Seksualiteit

• Ga naar forum:

• Forum moderator(s):  Bademlilokum, Hamsi61

Pagina 4 van 9 

« Eerste « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Laatste » 

Voor de meisjes!

Geplaatst op 02-01-2011 om 20:40 uur
  Lid verwijderd

Aantal posts: 0

Buda icimde kalmasin sirf hipocrit kelimesini hakkimda duymayim diye ben ne yapmak istiyorum biliyormusunuz faische ile evlenmek ama iki sartim var kuma alabilmek ve Islami kabul etmesi ve uygulamasinda itaat etmesi.
Geplaatst op 03-01-2011 om 14:52 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Remziye :
    • Quote van ZoekJeWat :
    • kadinlar erkeklerden guzel bir gelecek ister..
      Erkekler kadindan Guzel bir gecmis..

Daha neyi kurcaliyorsunuz ?

cok guzel soyledin!
    Het is ook niet alleen maagd blijven
    het is je naam zuiver houden.

dit bedoel ik iste, bir erkek icin kendini kirletmemen gerek. laat ze in hun eige waarde
Geplaatst op 03-01-2011 om 14:55 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Mucahede :
    • Quote van Yagmur04 :
    • Ne sacmaliyorsunuz? Kiz dedigin evinden helal cikmali. Namus diye birsey duymadinizmi. Ook al is een jongen ontmaagd, bu gerdek gecesinde bellimi olur. Biz baba evinden kiz olarak koca evinden kadin olarak cikiyoruz. Biz kizlar bir erkegin namusu oluyoruz bin erkegin degil. Erkeklerin serefi vardir, onlar bu serefi tasir. Bide muslumaniz diyorlar, siz bu akilla nereye varacaksin merak ediyorum. Ailenizi ilk bastada babanizi ve abinizi dusunseydiniz bu sacma sapan yorumlari yazmazdiniz, eminim onlar bu sacma fikirlerin sizin o kus beyninizde olusturdugunu bilseydi, baslari yere egilirdi.. Bir kadin nefsine hakim olabiliyor, bir erkek nefsine hakim olamiyor. Bir erkek ontmaagd olabiliyor hic biseyinide kaybetmez, ama bir kiz kizligini kaybediyor.. Buda son sözüm olsun, aleme IBRET OLSUN.

Genelleme yapma kendi adina konus.

Yuzyillardir devam eden hatayi yapiyorsun sende. Erkegi kadindan daha yüce kiliyorsun yazdiklarina bakilirsa, halbuki Islamda kadin ve erkek esittir. Kuran'da bile esittir, ''Kadin'' kelimesi ne kadar geçiyorsa ''Erkek'' kelimeside okadar geçiyor Kuran-i Kerim'de. Evlilikten önce bakirelik ikisinede emirdir.!

Bir erkek ontmaagd olabiliyor hic biseyinide kaybetmez, diye yazmissin.
    Lees dit even door.;
    http://www.sorularlaislamiyet.com/index.php?s=show_qna&id=11063

Ik weet het zelf ook okumama gerek yok, hic kimseyide ust bulmuyorum. maar ik spreek ook niet over iedereen kendi sahsima konustum, niemand hoeft zich aangesproken te voelle, neyi degistireceksiniz? jongens zijn gewoon over het algemeen bijna allemaal ontmaagd
Geplaatst op 03-01-2011 om 15:01 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Ayhan03 :
  • Burdaki kizlarin cogu basi acik, gordugume gore bide maagd adam diyorlar tovbe Estagfirullah oda zina oluyor bacilarim.

Geld ook voor strakke broek /shirt azalarin belli olmasi vesaire vesaire..

Gotu basi acik nedemek oluyor aciklayim size gotunuzun belli olmasi basinizin acik olmasi bide gelmisler Kurani kendi amaclari icin kullanmiya calisiyorlar.

Weetje wat lees alles door niet alleen het deel dat je leuk vind.
    Ve mealinden pek anlamazsiniz buyuk ihtimal, tefsir okuyun anlamak icin.

Benimde basim acik, ama oram buram acik degil, affedersin gotumu kapatiyorum, strakke broek? iets langs erover. maar je hebt gelijk met de dingen wat je zegt
Geplaatst op 03-01-2011 om 15:54 uur
  Lid verwijderd

ik doe ook broek aan zowiezo, ik let op mijn kleding je hebt meisjes die echt facking open zijn alleen voor een aandacht van een jongen
benimde basim acik, ama salak gibi hertarafi acmiyorum
Geplaatst op 03-01-2011 om 20:42 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Ayhan03 :

• Nerde duydum hatirlamiyorum ama su sozu sizde duymustursunuz birninin birine secde etmesini isteseydim kadinin erkege secde etmesini emir ederdim denilen soz nerde geciyor mucahede ?

Esit oldugunu pek sanmiyorum ben cunku su nedenlerden dolayi...
    Erkek beden bakimindan daha dayanikli hizli vesaire vesaire...
    Mantik bakimindan daha keskin sivri vesaire vesaire...
    Dunyada erkekler ile kadinlar arasinda acayip buyuk bir fark var esitlestirmeye calisma lutfen.
    Dunyada en buyuk bilim adamlari neyim cogu adam.
    Siyasette cogu zaman adamlardan dolayi yuruyor.

Peygamberlik Hz Isa a.s. haric herzaman babadan ogla gecen nurdan dolayi.
    Ilk insan ve ilk peygamber Hz Adem a.s. Hava anamiz sonra Adem a.s. dilegiyle yaratildi.

Simdi erkeklerle kadinlar esitmi demek istiyorsun sen ?
    Kurani bi oku lutfen ayni kez gecebilir ama nasil bir sekilde geciyor onada bir bak.

Ve kadinlarin erkeklerin uzerinde haklari var erkeklerinde kadinlarin uzerinde ama esit deme bana kadin.

Kadinlar erkeklere saygi gostermesi gerekiyor ve erkeklerinde kadinlari sevmesi.

Cumle kiz kadinlara soyliyecem soz su avrupada batil ideologiye ve fikirlere kaplanipda esitlik iddaasina uymayin saygiyi ve sevgiyi ogrenin ve onuda televizyondan degil adam akilli kitaplardan ogrenin lutfen.

4:15 'den sonra kulagini dört aç.

Kadin erkek esit derken, bedensel veya zihinsel anlamda degil.
Ikiside insandir, ikisinin degeri seviyeside aynidir manasinda söyledim.
Ahirette kadinligin veya erkekligin degil, amelin sahitlik edecek.

Her insanin degeri aynidir, erkek veya kadin.
Kimse kimseden üstün degil, Peygamber efendimiz(sav) disinda.
Herkes bu dünyada ettikleri ile sorumludur(amel).
Yasaklanan seyler kadinada erkegede yasaktir, mesela bir kadin ve erkek ayni gunahi islemis olsalar, o kadin, erkekten daha agir cezami alir, yoksa esit agirliktami alir.?

Konusunca konustu oluyor arkadas.
Geplaatst op 03-01-2011 om 21:52 uur
Vrouw  ABLANIZgeldi

Lid

Aantal posts: 1757

• Quote van Ayhan03 :
  • Buda icimde kalmasin sirf hipocrit kelimesini hakkimda duymayim diye ben ne yapmak istiyorum biliyormusunuz faische ile evlenmek ama iki sartim var kuma alabilmek ve Islami kabul etmesi ve uygulamasinda itaat etmesi.

kuma mi getirmek istiyorsun evine?
Geplaatst op 03-01-2011 om 21:59 uur
Vrouw  hfkwuvhlot

Lid

Aantal posts: 41

Hoe denken jullie over maagd/ontmaagde jongens ?
Vinden jullie maagde of ontmaagde jongens leuker ?

Ik vind ze uhm nja ligt er ook aan hoe hij er mee omgaat als hij ontmaagd is en hij wil een maagde vrouw denk ik begin bij je zelf en ik vind maagde jongens leuker.
iedereen moet maagd blijven als moslim zijnde dan komt hier ook geen probleem over vind ik
Geplaatst op 03-01-2011 om 22:11 uur
  Lid verwijderd

mee eens ^
Geplaatst op 10-01-2011 om 00:36 uur
Vrouw  Mervee_

Lid

Aantal posts: 241

• Quote van Ayhan03 :
  • Burdaki kizlarin cogu basi acik, gordugume gore bide maagd adam diyorlar tovbe Estagfirullah oda zina oluyor bacilarim.

Gotu basi acik nedemek oluyor aciklayim size gotunuzun belli olmasi basinizin acik olmasi bide gelmisler Kurani kendi amaclari icin kullanmiya calisiyorlar.

Bir zina var birde zina var yanii ayhan Basini kapatmamak ile bir erkekle yatmak birmi senin gozunde? Bir bayan kot pantolon giyince namusu elden gidiyormu ?

Kiz-erkek ayrimina gelince; Haklisin bazi konularda erkeklere daha fazla hak verilmis , ama bazi konularda da bayanlara daha fazla hak verilmis. Sen bu haklari optelle yapsan, gelijke rechten oldugunu anlarsin.
Kiz erkek yarimi yoktur islamda.. Kiz da namaz kilacak erkekte. Kizda oruc tutacak erkekte.

Ama mesela bir erkek cuma namazina gitmesi gerekiyor, kadin degil. Ama bu seferde kadin bas ortusu takmasi gerekior bir erkek degil.. als je zo die rechten en plichten optelt ,kom je ongeveer op gelijke cijfers.

ayrica kuma felan istiyorum demissin.. Allah senin esin olacak kadina cok cok ama gercekten cok cok sabir versin. Allah seni affetsin kardesim. InsaAllah yanlis bisey oldugunu en kisa zamanda anlarsin.
Peygamber efendimizin birden fazla esi olmus, bu dogru ama o koruma altina aldigi icindi ve hepsini ayni behandele yapti. Birine bir ekmek almis ise, digerinede bir ekmem aldi. Birine su kadar ilgi gostermis ise oburunede okadar ilgi gosterdi. Bunu sen yapamazsin, bundan eminim. Sen O asla olamazsin.

Nebicim istah ve migde var sende. Gatver

Gerci senin bilecegin bisey.
Geplaatst op 10-01-2011 om 10:06 uur
  Lid verwijderd

ik heb liever dat ik de eerste van my man word later
Geplaatst op 10-01-2011 om 11:58 uur
Vrouw  sagokeytion

Verbannen

Aantal posts: 15282

• Quote van Yagmur04 :
    • Quote van Mucahede :
      • Quote van Yagmur04 :
      • Ne sacmaliyorsunuz? Kiz dedigin evinden helal cikmali. Namus diye birsey duymadinizmi. Ook al is een jongen ontmaagd, bu gerdek gecesinde bellimi olur. Biz baba evinden kiz olarak koca evinden kadin olarak cikiyoruz. Biz kizlar bir erkegin namusu oluyoruz bin erkegin degil. Erkeklerin serefi vardir, onlar bu serefi tasir. Bide muslumaniz diyorlar, siz bu akilla nereye varacaksin merak ediyorum. Ailenizi ilk bastada babanizi ve abinizi dusunseydiniz bu sacma sapan yorumlari yazmazdiniz, eminim onlar bu sacma fikirlerin sizin o kus beyninizde olusturdugunu bilseydi, baslari yere egilirdi.. Bir kadin nefsine hakim olabiliyor, bir erkek nefsine hakim olamiyor. Bir erkek ontmaagd olabiliyor hic biseyinide kaybetmez, ama bir kiz kizligini kaybediyor.. Buda son sözüm olsun, aleme IBRET OLSUN.

Genelleme yapma kendi adina konus.

Yuzyillardir devam eden hatayi yapiyorsun sende. Erkegi kadindan daha yüce kiliyorsun yazdiklarina bakilirsa, halbuki Islamda kadin ve erkek esittir. Kuran'da bile esittir, ''Kadin'' kelimesi ne kadar geçiyorsa ''Erkek'' kelimeside okadar geçiyor Kuran-i Kerim'de. Evlilikten önce bakirelik ikisinede emirdir.!

Bir erkek ontmaagd olabiliyor hic biseyinide kaybetmez, diye yazmissin.
      Lees dit even door.;
      http://www.sorularlaislamiyet.com/index.php?s=show_qna&id=11063

Ik weet het zelf ook okumama gerek yok, hic kimseyide ust bulmuyorum. maar ik spreek ook niet over iedereen kendi sahsima konustum, niemand hoeft zich aangesproken te voelle, neyi degistireceksiniz? jongens zijn gewoon over het algemeen bijna allemaal ontmaagd

bide genelleme yapmiyorum diyorsun .
Geplaatst op 12-01-2011 om 20:28 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Mucahede :
    • Quote van Ayhan03 :

• Nerde duydum hatirlamiyorum ama su sozu sizde duymustursunuz birninin birine secde etmesini isteseydim kadinin erkege secde etmesini emir ederdim denilen soz nerde geciyor mucahede ?

Esit oldugunu pek sanmiyorum ben cunku su nedenlerden dolayi...
      Erkek beden bakimindan daha dayanikli hizli vesaire vesaire...
      Mantik bakimindan daha keskin sivri vesaire vesaire...
      Dunyada erkekler ile kadinlar arasinda acayip buyuk bir fark var esitlestirmeye calisma lutfen.
      Dunyada en buyuk bilim adamlari neyim cogu adam.
      Siyasette cogu zaman adamlardan dolayi yuruyor.

Peygamberlik Hz Isa a.s. haric herzaman babadan ogla gecen nurdan dolayi.
      Ilk insan ve ilk peygamber Hz Adem a.s. Hava anamiz sonra Adem a.s. dilegiyle yaratildi.

Simdi erkeklerle kadinlar esitmi demek istiyorsun sen ?
      Kurani bi oku lutfen ayni kez gecebilir ama nasil bir sekilde geciyor onada bir bak.

Ve kadinlarin erkeklerin uzerinde haklari var erkeklerinde kadinlarin uzerinde ama esit deme bana kadin.

Kadinlar erkeklere saygi gostermesi gerekiyor ve erkeklerinde kadinlari sevmesi.

Cumle kiz kadinlara soyliyecem soz su avrupada batil ideologiye ve fikirlere kaplanipda esitlik iddaasina uymayin saygiyi ve sevgiyi ogrenin ve onuda televizyondan degil adam akilli kitaplardan ogrenin lutfen.

4:15 'den sonra kulagini dört aç.

Kadin erkek esit derken, bedensel veya zihinsel anlamda degil.
    Ikiside insandir, ikisinin degeri seviyeside aynidir manasinda söyledim.
    Ahirette kadinligin veya erkekligin degil, amelin sahitlik edecek.

Her insanin degeri aynidir, erkek veya kadin.
    Kimse kimseden üstün degil, Peygamber efendimiz(sav) disinda.
    Herkes bu dünyada ettikleri ile sorumludur(amel).
    Yasaklanan seyler kadinada erkegede yasaktir, mesela bir kadin ve erkek ayni gunahi islemis olsalar, o kadin, erkekten daha agir cezami alir, yoksa esit agirliktami alir.?

Konusunca konustu oluyor arkadas.

Ben televizyondan degil diyorum bu gelmis bana video gosteriyor...
Geplaatst op 12-01-2011 om 20:34 uur
  Lid verwijderd

• Quote van ABLANIZgeldi :
    • Quote van Ayhan03 :
    • Buda icimde kalmasin sirf hipocrit kelimesini hakkimda duymayim diye ben ne yapmak istiyorum biliyormusunuz faische ile evlenmek ama iki sartim var kuma alabilmek ve Islami kabul etmesi ve uygulamasinda itaat etmesi.

kuma mi getirmek istiyorsun evine?

Ja... Muslumanin hakki 4 degilmi ?
Geplaatst op 12-01-2011 om 20:41 uur
  Lid verwijderd

• Quote van Mervee_ :
    • Quote van Ayhan03 :

Bir zina var birde zina var yanii ayhan Basini kapatmamak ile bir erkekle yatmak birmi senin gozunde? Bir bayan kot pantolon giyince namusu elden gidiyormu ?

Kiz-erkek ayrimina gelince; Haklisin bazi konularda erkeklere daha fazla hak verilmis , ama bazi konularda da bayanlara daha fazla hak verilmis. Sen bu haklari optelle yapsan, gelijke rechten oldugunu anlarsin.
    Kiz erkek yarimi yoktur islamda.. Kiz da namaz kilacak erkekte. Kizda oruc tutacak erkekte.

Ama mesela bir erkek cuma namazina gitmesi gerekiyor, kadin degil. Ama bu seferde kadin bas ortusu takmasi gerekior bir erkek degil.. als je zo die rechten en plichten optelt ,kom je ongeveer op gelijke cijfers.

ayrica kuma felan istiyorum demissin.. Allah senin esin olacak kadina cok cok ama gercekten cok cok sabir versin. Allah seni affetsin kardesim. InsaAllah yanlis bisey oldugunu en kisa zamanda anlarsin.
    Peygamber efendimizin birden fazla esi olmus, bu dogru ama o koruma altina aldigi icindi ve hepsini ayni behandele yapti. Birine bir ekmek almis ise, digerinede bir ekmem aldi. Birine su kadar ilgi gostermis ise oburunede okadar ilgi gosterdi. Bunu sen yapamazsin, bundan eminim. Sen O asla olamazsin.

Nebicim istah ve migde var sende. Gatver

Gerci senin bilecegin bisey.

Bu yaptigin yorumlara aslinda cok diyecegim varda sukutu severim bu yuzden sunu soyleyim sen beni nerden taniyorsun ?

Benim gecmisimde ve gelecegimde ne yaptigimi ve yapacagimi veya ne yapabilme capasitesinde oldugumu sen nerden biliyorsun ? Gelecegimi gorebiliyorsun ? Evliya bir zatsan soracak birkac sorum olacak birkac ruya hakkinda, ama senden bunu beklemem ben kuma deyince senin miden, Gatver oldu yani Islamda helal kilinmis birsey seni tiksindiriyor kusura bakma bacim bunu senin hakkinda acikladigim icin ama kullandigin cumlelere dikkat et. Ve bir sey soylerken 1000 kez dusun 1 sefer soyle.
Pagina 4 van 9 

« Eerste « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Laatste » 

Reageren op dit onderwerp

Login of registreer jezelf om een reactie te kunnen plaatsen!